فراپویش

مواد کفپوش های پلی یورتان

مواد
بستن

پرایمر کفپوش پلی یورتان

اولین مرحله انجام کفپوش پلی یورتان تمیز کاری کف میباشد  که با توجه به و ضعیت کثیفی آن به روشهای مختلفی انجام میشود پس از آن   ساب زدن کف جهت تمیزی هرچه بیشتر و ایجاد خط و خش مناسب بایستی انجام شود . پس ازاتمام این دو مرحله انجام پوشش پرایمر بر روی کف بایستی انجام شود در این مرحله  مایع رقیق پلی یورتان  با نفوذپذیری بالا بر روی کف ریخته بایستی  با چسبندگی مناسبی پس از خشک شدن بتواند سطح را از نظر عبور رطوبت با استحکام لازم ایزوله نماید  و با ایجاد سطحی با چسبندگی بالا لایه بعدی را از جدایش کفپوش در آینده  حفظ نماید .
بنابراین عمر و دوام کفپوش مستقیما به کیفیت پرایمر آن بستگی زیاد دارد و انتخاب نوع مناسب پرایمر و خشک بودن و تمیزی سطح هنگام انجام آن از اهمیت زیادی برخورداراست . از مهمترین مسایلی که قبل از انجام پرایمر بایستی مد نظر قرار گیرد خشک بودن کامل  سطح بوده و عدم توجه به آن باعث وارد شدن خسارات زیادی خواهد شد .
بستن

رقیق کننده کفپوش پلی یورتان

این رقیق کننده ها در واکنش شرکت نکرده و فرار میباشند و معمولا تبخیر بالایی داشته  و بایستی حتی الامکان استفاده نگردند ولی در بسیاری از پروژه ها استفاده از آنها جهت  کاهش ویسکوزیته ضروری است  و میبایستی در حد محدودی استفاده گردند استفاده بیشتر از حد مجاز آن  مشکلاتی را بو جود میآورد که بایستی به آنها توجه گردد  از جمله میتوان به کاهش استحکام نهایی پس از خشک شدن ، خطر آتش سوزی ،تبخیر و خطر تنفس و مسمومیتهای ناشی از آن از اهمیت بالایی برخوردار است.
بستن

روکش کفپوش پلی یورتان

رو کش کفپوش پلی یورتان فراپویش ….. با دارا بودن خواص زیر یکی از مرغوبترین روکشهای کفپوشهای پلی یورتان  موجود در ایران میباشد بوده که با قیمت مناسب خود نسبت به رقبا یکی از اصلی ترین تامین کننده های مواد کفپوش جهت پروژه های مهم کفپوش در ایران میباشد.
  • خاصیت لول شوندگی عالی که باعث ایجاد سطوح صاف و بدون موج میگردد .
  • بدلیل دارا بودن مواد کیفی ضد حباب حباب نمیدهد
  • بدلیل نداشتن حلالهای غیر فعال استحکام و خاصیت ضد خش آن بسیار عالی میباشد .
  • به علت مواد مصرفی مرغوب و فرمولاسیون پیشرفته چشم ماهی نمیزند .
  • سطح آن با توجه به مواد کیفی و فرمولاسیون مناسب آن دچار اعوجاج نمیشود
  • در رنگهابی متنوع طبق سفارش قابل تامین است
  • در مقادیر نسبتا کم قابل سفارش است .
  • بدلیل خاصیت ارتجاعی به همراه سختی بسیار ضد خش بوده و ترک بر نمیدارد.
بستن

لایه میانی کفپوش پلی یورتان

فراپویش با دارا بودن خواص زیر یکی ازمواد بسیار مرغوب موجود دربازار  ایران میباشد که با ویسکوزیته مناسبتر و با قیمت بسیار مناسب  خود نسبت به رقبا یکی از مواد لایه میانی محبوب بین مجریان بوده و در بسیاری از پروژه ها در کشور استفاده شده است. ویسکوزیته مناسب چسبندگی عالی به کف و قیمت مناسب مهمترین مشخصه این محصول میباشد .